המלצות

המלצות נוספות

רשימת תפוצה
מעוניינים לקבל עדכונים על קבוצות לימוד ופעילויות חדשות ועל מאמרים שזה עתה נכתבו?

השאירו מייל

שתף את חבריך

Bookmark and Share

הזן את תאריך הלידה שלך וקבל מידע על השיעור הרוחני שבחייך:
\

יעוץ להורים

יצא לך לחשוב שהיית שמחה להזמין את "סופר-נני" לביתך שתעזור לך להתמודד עם ילדיך? אז הגעת למקום הנכון! בייעוץ הורה-ילד אני משלבת את בקיאותי בכלים האסטרולוגיים, יחד עם ניסיון של שנים שצברתי בהדרכת הורים לילדים בגילאים שונים, כמו גם ניסיוני בטיפול פסיכולוגי בילדים. כמה רחוקים לפעמים יחסיך עם ילדיך היקרים ממה שחלמת בשלב שהבאת אותם לעולם!

לעתים את מרגישה שאינך מבינה אותם ממש, והם לא מבינים אותך. הילד אמנם חלק מבשרך, אך הוא כה שונה ממך! נדרשת עבודה פנימית אמיצה, על מנת להבין באמת, "מאיזה חומר" ילדך בנוי, איך לשפר את היחסים איתו ואיך לעזור לו במקרה הצורך.

יעוץ אסטרולוגי הממוקד בילד שלך נועד לעזור לך להבין את הילד טוב יותר: את כישרונותיו, את צרכיו, את מצוקתו – וזאת באמצעות מפת הלידה האישית שאבנה עבורו. בזכות הייעוץ תביני גם מה הדרך הטובה ביותר בה את כאימא יכולה לתרום למצבו של ילדך. הייעוץ האסטרולוגי מאפשר לך להתבונן בהורות שלך ונותן דחיפה לשינוי ביחסים עם הילד.

במהלך הפגישה נבנה שתי מפות אסטרולוגיות: אחת של ההורה, והשנייה של הילד, ונעשה הצלבה ביניהן. במצבים המסוימים נחליט שכדאי להמשיך לפגישת הדרכת הורים נוספת, ואולי להביא גם את האבא להדרכה. במקרים האחרים, במיוחד כאשר מדובר בילדים גדולים יחסית, נרגיש אולי שנכון שאקיים פגישה עם הילד עצמו. במקרים מסוימים נוספים, אמליץ על תהליך טיפולי של ילד והורה יחד, לפי המודל של טיפול דיאדי, או אכוון אתכם לאנשי מקצוע נוספים: לחוגים המפתחים את הכישורים הייחודיים של הילד, לטיפול באומנות או תנועה, לריפוי בעיסוק או לאבחון פסיכולוגי.

להזמין יעוץ? לשתף? להתלבט?
050-7535399
תל אביב
lea.astro.lea@gmail.com
או לחילופין, צרו קשר ישירות דרך האתר.

^ לראש העמוד