המלצות

המלצות נוספות

רשימת תפוצה
מעוניינים לקבל עדכונים על קבוצות לימוד ופעילויות חדשות ועל מאמרים שזה עתה נכתבו?

השאירו מייל

שתף את חבריך

Bookmark and Share

הזן את תאריך הלידה שלך וקבל מידע על השיעור הרוחני שבחייך:
\

יעוץ אסטרולוגי זוגי

כל מי שחווה זוגיות אי פעם, יודע, כמה דילמות היא מעלה. להגיד
זוגיות, זה כמו להגיד "אושר גדול", "שמחה", " קירבה", אך זה גם כמו להגיד "התמודדות".
אני מאמינה, כי הזוגיות ניתנה לבני אדם על מנת ליצור תנאים ואף לזרז את העבודה ההתפתחותית שלו ושל בן/בת זוגתו. זוגיות מהווה במה מעולה לצמיחה, אך הצמיחה היא דבר לא קל ואף כואב. פעם אף רציתי לכתוב ספר ולקרוא לו בשם "יבלות האהבה".

רובנו מתמודדים במסגרת הזוגיות שלנו עם שאלות נוקבות הפוקדות אותנו מפעם לפעם: האם עשינו בחירה נכונה או שעם בן/ בת זוג אחרת היינו יכולים להיות מאושרים יותר? האם הקשיים שאנו פוגשים בדרך מסמנים את סיום הקשר, או שרק מגדירים נושאים לעבודה? האם האחריות על הקשיים שלנו מתחלקת שווה בשווה, או שהצד השני אינו בר תקנה ועלי לקבל זאת ולנהוג בהתאם?

כולנו בשלב זה או אחר של הזוגיות שלנו זקוקים לאפשרות להתבונן על מה שקורה בקשר במבט כולל – כך שהתהליך הזוגי כולו יהיה פרוס לנגד עינינו ונחתור לקבלת התשובות לשאלות הגדולות.
המפה האסטרולוגית מאפשרת להסתכל על הזוגיות ממבט הציפור: מתחילתה ועד היום, על כל הדפוסים שבה, הסיפוק שהיא אמורה להביא וקשיים העלולים להפריע. אם נתבונן על הקשר בצורה כזו, נוכל לזהות דרך יציאה ממבואות סתומים, נדע להתקדם לכיוון הבחירה הנכונה ונרגיש יכולת להתמודד עם הקשיים.

יעוץ אסטרולוגי זוגי - איך זה עובד?
זהו תהליך המורכב משלוש פגישות בנות שעה כל אחת. ניתן לקבוע אותן ביום אחד או לחילופין לפצל אותן לפעמיים או שלוש.
בשלב הראשון נבחן את מפות הלידה האישיות של כל אחד מבני הזוג. שתי הפגישות הראשונות מתקיימות עם כל אחד מבני הזוג בנפרד. במהלך פגישות אלו נחשוף את הצרכים שלכם וגם את הדרכים בהן כל אחד מכם מתמודד עם מילוי הצרכים.

נבחן בעזרת המפה האסטרולוגית את המטרות, הרצונות, החלומות והקשיים של כל אחד מכם בנוגע לזוגיות. נתייחס להשפעת ההיסטוריה האישית של כל אחד מכם לציפיותיכם מהקשר. נתייחס לשינוים אותם הייתם רוצים ליצור ביחסים עם בן/בת זוגתכם.

הפגישה השלישית בסדרה זו  הנה משותפת. היא כוללת את האסטרולוגית ואת שני בני הזוג. פגישה זו נועדה לעבודה מעמיקה על ההצלבה שבין המפות האסטרולוגיות של בני הזוג. בעזרת הצלבת המפות האסטרולוגיות המשקפת את האינטראקציה ביניכם, נבין את הקשר שלכם לעומק ונזהה דרכים חלופיות להתמודדות.

עם מה תצאו מהייעוץ הזוגי?
בשלב הסיכום, נשלב בין התובנות שהגענו אליהן בפגישות האישיות לבין התובנות העולות מהצלבת המפות. כתוצאה מכך, כל אחד מבני הזוג יקבל הבנה בהירה בנוגע לתפקידו באינטראקציה הזוגית, לגבי תרומתו למצב הקיים ויכולתו לגרום לשינוי.

בהמשך להבנת המצב, האסטרולוגית תבנה תכנית עבודה מעשית: תמליץ על הכלים לשינוי, תרגילים, הנחיות התנהגותיות ותַפנה לגורמים שונים במקרה הצורך.

הייעוץ הזוגי שואף להדגיש את התרומה שהזוגיות שלכם מביאה לחייכם ולבחור בדרכי התמודדות יעילות יותר בעבודה הלא פשוטה הזו, ששמה זוגיות.

למאמרים על זוגיות

להזמין יעוץ? לשתף? להתלבט?
050-7535399
תל אביב
lea.astro.lea@gmail.com
או לחילופין, צרו קשר ישירות דרך האתר.

^ לראש העמוד