המלצות

המלצות נוספות

רשימת תפוצה
מעוניינים לקבל עדכונים על קבוצות לימוד ופעילויות חדשות ועל מאמרים שזה עתה נכתבו?

השאירו מייל

שתף את חבריך

Bookmark and Share

הזן את תאריך הלידה שלך וקבל מידע על השיעור הרוחני שבחייך:
\

יעוץ אסטרולוגי אישי

זה קורה לך מפעם לפעם: אתה מרגיש כי בתחום מסוים חייך לא מספקים אותך ונפשך מבקשת שינוי. אתה חש אולי, שהפוטנציאל הגלום בך אינו בא לידי ביטוי במלואו. יתכן שאתה מודאג מהיחסים עם ילדיך, או מענייני הקריירה, או שהזוגיות שלך לא כפי שחלמת.
גם בתקופות אחרות, בהן חייך מספקים אותך, אתה מחפש אולי דרכים נוספות להתקדם ולצמוח...
מה שיכול לעזור לך במצבים אלה, זו האפשרות להביט על חייך ממבט ציפור: אפשרות לתפוס את התמונה במלואה ולזהות את הכוחות המקדמים אותך, לעומת אלה המעכבים.
הכלי אשר מציע יכולת התבוננות כזו, הינו כלי האסטרולוגיה. כאשר הידע הקדום של האסטרולוגיה משתלב עם הבנה פסיכו-דינמית, הייעוץ האסטרולוגי הופך למסע מרגש של התבוננות בעמקי הנפש, ולמנוף אדיר לשינוי.

מהו יעוץ אסטרולוגי אישי?
במהלך יעוץ אסטרולוגי נמקד את הנטיות, הכישורים והפוטנציאל הגלומים בך בתחומי חיים שונים. נצביע על נושאים מרכזיים בחייך ונעקוב אחרי התפתחותם לאורך ציר הזמן: מן העבר הרחוק, כולל הדורות הקודמים, אל העתיד הלא נודע.
על בסיס המיפוי של כוחותיך מחד, והדפוסים המעכבים אותך מאידך, נבנה יחד תכנית עבודה שמטרתה להביא לשינוי בחייך. יעוץ אסטרולוגי יתבסס על דיאלוג אינטימי עמוק בין האסטרולוגית לבין בעל המפה. אתה תקבע את הנושאים, את הכיוון ואת העומק של העבודה בייעוץ.
פגישת הייעוץ תמשך כשעתיים, אך אם תרצה בכך, היא תוכל להפוך לנקודת מפנה בחייך.

אסטרולוגיה קארמית
באסטרולוגיה גלום ידע אזוטרי קדום, המאפשר להרים את מסך הערפל העוטף את סודות קיומנו. אחד התחומים באסטרולוגיה, אסטרולוגיה קארמית, מתייחס לנושא של יעודנו בעולם וחושף מידע לגבי גלגולי הנשמה. לעתים, אסטרולוגיה קארמית יכולה לעזור לנו למצוא תשובות שאין דרך אחרת לקבלן.

מה אם תצטרך המשך הליווי?
אם לאחר הייעוץ החד פעמי תרגיש צורך בהמשך הליווי, אוכל להציע לך אחת מהאופציות הבאות:
יעוץ אסטרולוגי אישי תהליכי (סדרת מפגשים אסטרולוגיים מוכווני מטרה)
 פסיכותרפיה
 הפנייה לאחד מאנשי המקצוע מתחומים שונים, הנמצאים במאגר שלי (לדוגמא: לעבודה דרך הגוף, לטיפול באומנות או בתנועה, לביבליותרפיה לפסיכודרמה וכןהלאה). כמו כן, אשמח להפנותך לעבודה שאינה בעלת אופי טיפולי מובהק, כמו כתיבה יוצרת, עבודת יצירה, תיאטרון פלייבק וכו'

למאמרים על אסטרולוגיה

להזמין יעוץ? לשתף? להתלבט?
050-7535399
תל אביב
lea.astro.lea@gmail.com
או לחילופין, צרו קשר ישירות דרך האתר.

^ לראש העמוד