לשאלה האחרונה


שאלה של ריקי: אני ברגעים אלו ממש עסוקה בצעדים ראשונים לקראת מעבר מתחום ההיי-טק לתחום הטיפולי. התחלתי ללמוד וכמובן הדרך עדיין ארוכה. שאלתי היא: על פי המפה האסטרולוגית שלי, מהם הנקודות החזקות שלי, שיעזרו לי בתהליך הזה ומהם נקודות החולשה שעשויים לעקב את התהליך. ובכלל אם יש לך משהו להגיד על התזמון של התהליך הזה (למה הוא התחיל דווקא עכשיו וכו'). הפרטים שלי: תאריך לידה 22 ליולי 1971, שעת הלידה: 12:15 (שתיים עשרה ורבע בצהריים), מקום הלידה: אנטוורפן (בלגיה)

תשובה: שלום,ריקי! ללא ספק, הצורך שלך לעסוק בטיפול, הנו חזק. הבית האסטרולוגי של המקצוע נפתח אצלך במזל דגים, המבטא אנרגיה של נתינה וטיפול. פלנטות שליטות של דגים נמצאות אצלך בסוג של חיבור, המעורר בך להט מיסוד האש, להתמסרות לנתינה שבטיפול. המפה שלך מעידה על כך שאנרגיה של אש מאפיינת אותך באופן כללי. זוהי אנרגיה עם פוטנציאל רוחני גבוה, אך כידוע, עם אש לא משחקים: נדרשת ממך עבודה זהירה ומדויקת במטרה להפוך את האש הפנימית למחממת ולא הורסת. צמד של נוגה, שמש וירח בראש המפה, גורם לך לרצון רב להיות במרכז הבמה. מצד שני, הוא הופך אותך לפגיעה מאוד וזקוקה להרבה מאוד אהבה מהעולם. עבודה טיפולית תוכל למלא את הצורך שלך להיות מובילת תהליכים. יתאים לך במיוחד להנחות קבוצות גדולות. מצד שני, עבודה זו תחשוף אותך למצבים מורכבים עם מטופלים, בהם את עלולה להרגיש עלבון עמוק. עליך לעבוד על זה ולגדול מזה. לגבי התקופה הנוכחית: מלפני כ- 9 חודשים (כאורך ההיריון) מעסיקות אותך שאלות זהות, ובפרט זהות מקצועית. במהלך השנתיים הקרובות תהליך זה ימשיך להתפתח ויביא אותך בסופו של דבר לשינוי עמוק. מטרתו של תהליך זה, להביא לשינוי של התקשורת שלך עם העולם ושל האיזון הפנימי בין הצד הגברי לבין הצד הנשי שבך. אוכל להוסיף ולומר, כי ייעודך בעולם קשור דווקא לתחום הנשי - בית וילדים. עלי והצליחי!שאלה של ש': תאריך לידה שלי 22/03/1973 בשעה 2 לפנות בוקר , גובה 1,86 – 1.88 . אני בעל תואר ראשון בכלכלה ולאחרונה סיימתי תואר שני במנהל עסקים , עובד ככלכלן בחברה גדולה. אני מאוד לא מרוצה ממקום העבודה שלי כיום ומחפש עבודה קרוב למס' חודשים . אני נמצא בהרגשה שאני תקוע במקום העבודה הנוכחי , לא מצליח לבטא את עצמי מבחינה מקצועית . רציתי לשאול האם צפוי איזשהו שינוי מבחינה מקצועית ומתי ???

תשובה: שלום, ש. בתקופה, בה התחלת לעבוד בחברה, רואים במפה שלך את התקוות שחשת לגבי התפקיד. ניראה, שקיווית לגדול מאוד בזכות העבודה החדשה. אם הזמן הבנת, שלא ראית את כל האמת על המקום ועל התפקיד. כל התקופה הזו עסקת בכסף של אחרים (שבתאי בבית 8). בתקופה הזו שבתאי מטפס אל בית 9 במפה, ופותח את השאיפות שלך לעיסוק רחב יותר מעיסוק הכלכלן. היום אתה זקוק לתפקיד שיאפשר לך גם הרחבת אופקים, וגם ייתן מעמד בולט יותר במקום עבודה. גם המשכורת משחקת תפקיד משמעותי. אתה מוכן לעבוד קשה בשביל הכסף, וטוב שכך, מאחר וראש הדרקון (המצביע על הכיוון הרצוי בהתפתחות הרוחנית) ממוקם אצלך בבית של הכסף: עצמאות כלכלית הנה מטרה משמעותית בחייך. עם זאת, עליך לזכור, שעל מנת להגיע רחוק, כדאי להתקדם בצעדים קטנים. יש לך נטייה לתוכניות בומבסטיות, ורצון לשליטה חזקה מאוד במצב. עם זאת, אתה לא תמיד מצליח לראות את המציאות כפי שהיא ולהתאים את עצמך אליה. הפעם, בחיפוש עבודה חדשה, בדוק עם עצמך: מה אתה מחפש לקבל עבור האגו שלך דרך העבודה? חסרה לך גמישות ביחס לדרישותיך ממקום העבודה, ויתכן שאתה מקשיב לעצות של אנשים לא נכונים, שרק מנפחים את ציפיותיך מהעולם. שינוי משמעותי מאוד בתחום העבודה אני רואה אצלך בעוד כשנה, בסביבות דצמבר 2006. כעת יש צורך בעבודה פנימית על יצירת האיזון בין מה שאתה מעוניין לקבל מהעולם, לבין מה שאתה נותן, כולל במובן הכי יום יומי לאנשים הסובבים אותך. רוב חייך חיית בעמדה של ילד: מקבל מהעולם ומאימו. לאחר גיל 30, אתה מתחיל להתבגר וללמוד את שיעור הנתינה. כמה שתתקדם בכך יותר, תתחרה פחות ותיתן אהבה - כך תתקדם יותר בקרירה. בהצלחה מכל הלב!שאלה של שר': לאה שלום! הגעתי לאתר שלך די במקרה ומאוד התרשמתי ממנו לטובה מהעיצוב ומהתוכן כמובן. עושה הרושם שאת אישה שיודעת לתת מעצמה לטובת הכלל ולא מתוך אינטרס אישי. המשיכי לעזור ולייעץ לכל שואל זאת הדרך גם לקבל עבור חייך שלך. אבקש ייעוץ בשני תחומים מרכזיים בחיי: תאריך לידתי 04/05/1972 נולדתי בירושלים בשעה 7.00 בבוקר בערך. לפני כשבוע ימים הודעתי לבוס שלי שאני זקוקה לשינוי ושאני מתפטרת. ברצוני לציין שעבדתי כפקידת ביטוח מספר שנים. מאז ומתמיד נמשכתי לתחום הטיפול והסיעוד ואני מתכוונת לעשות הסבה מקצועית לתחום הנ"ל. ברצוני לדעת איזה סוג של עבודה יכול להתאים לי , חשבתי גם על עבודה עם מבוגרים שנקלעו לקשיי תפקוד יומי עבודה עם קשישים או עבודה בבית אבות האם יהיה כדאי לי ללכת ללמוד ולעבוד בתחום הנ"ל או שאת ממליצה על כיוון אחר לגמרי? כמו כן אני רווקה ולא היה לי קשר ארוך ורציני של אהבה וחברות כבר יותר מ- 7 שנים האם תוכלי לבדוק לי מתי זה יקרה לי סוף, סוף? בברכת בריאות, אור ואהבה לכל עם ישראל

תשובה: שלום לך. קודם כל, תודה על המילים החמות, הן יקרות מאוד לליבי! לשאלתך: את שייכת לנשים שהינן צעירות לנצח בנפשן. במובן זה, לאולם לא מאוחר מידי עבורך לעשות שינוי ממשי בחיים ולהתחיל ללמוד ולהתפתח לכיוון חדש. יותר מכך, החשיפה עצמה לתחומים חדשים ממלאת אותך אנרגיה בלתי רגילה ומוציאה ממך את הטוב. לעומת זאת, דווקא בשלב מתקדם יותר של העיסוק במשהו, את עלולה להתחיל להשתעמם. לגבי העיסוק המתאים, יש לך נתונים לעבוד עם אוכלוסייה של מבוגרים, עדיף במוסד שאנשים ממש גרים בו (כמו בית אבות), ושיש שם אלמנט של טיפול פיזי. האנרגיות שלך והרוח הצעירה והפעלתנית שלך יביאו הרבה טוב למקום מסוג זה. עם זאת, שימי לב שהתפקיד שתבחרי בו, יכלול מספיק תנועה ושינוי בתוך מסגרת העבודה, אחרת את עלולה להתחיל להיחנק ולאבד עניין. האמת, ששילוב כישוריך כפקידה או מזכירה בתפקיד החדש, יכול להועיל מאוד, כי את פשוט טובה בזה: יש לך כישורי תקשורת מעולים, ואת מסוגלת לעשות מספר רב של פעולות בו זמנית. בזמן אחרון התחלת תקופה טובה של שינוי שתקבל תאוצה במהלך כשנתיים וחצי הקרובות. השינוי הזה ישפיע על היחסים שלך עם האנשים. זה קשור גם לשאלתך השנייה. שר' יקרה, העובדה שאינך יוצרת קשר זוגי, מצביעה על חסימות וקשיים פנימיים שלך ביחס לקשר! יש בתקופה חדשה זו פוטנציאל להתקדמות גם בתחום הזוגיות, אם ישתנו הדפוסים הלא יעילים שלך. רק בך תלוי אם פוטנציאל זה ינוצל! את יכולה לבחור לשבת ולחכות שהשינוי יקרה לו בעצמו, ואת יודעת מה, אולי זה יקרה. עם זאת, המפה שלך היא מפה של אישה שיודעת לקחת את גורלה בידיה. זהו שלב בחייך בו את יכולה לומר גם לדפוסים שלך ביצירת קשר שאת זקוקה לשינוי ושאת מתפטרת מהם! לצורך כך את יכולה לבחור לבא לטיפול ולעשות עבודת שינוי מדהימה. זאת התקופה, ויש לך כל הכוח והכישורים לכך. הבחירה בידייך. אני מאמינה בהצלחתך!שאלה של איילה 184: יש לי שתי שאלות: אחת - המנהל במקום עבודתי התחלף וברצוני לדעת איך יהיה המשך העבודה שלי איתו האם אצליח - האם תהיה כימיה ביננו? שאלה שניה - אני בהתפתחות אישית מאוד חזקה מבחינה רוחנית - בלטפל באנשים. אני מקבלת הדרכה מישויות שונות ונהנית מכל רגע. האם זהו הכיוון שלי? היות וזה שונה לחלוטין ממה שאני עושה עכשיו. תודה מראש על הסבלנות והתשובות.

תשובה: שלום לך. נראה לי, כי הבוס החדש שלך נתפס על ידך כדמות משמעותית. יתכן שלעתים נראה לך שהוא עסוק רק בעצמו בלבד, ולא רואה אותך ואת צרכייך. מצד שני, את מרגישה שביכולתו לפתוח לפנייך אפשרויות רבות. עד כמה שאני מצליחה לראות ללא שעת ומקום לידתו, חלק מהאינטראקציה ביניכם מושתתת על יחסים של גבר ואישה, וזה משפיע עליכם, גם אם אתם לא מתכוונים לכך. הוא מעריך את דרך החשיבה שלך, אך לעולם לא יסכים שרעיונותייך יכתיבו לו. בתוך נשמתו, הוא לא בטוח בעצמו, וזו הסיבה שהוא מכסה את רגשותיו ומרבה להשתמש בהיגיון. היי סבלנית אליו, היי חכמה, על תצפי ליותר מידי דברים ממנו, שמא את עלולה להתאכזב. מבחינת עבודתך הרוחנית. זה מעולה כעבודה פנימית לעצמך. כאשר את משתמשת בערוץ זה לצורך עזרה לאנשים, עלייך להיות מאוד, מאוד זהירה ומדויקת. לא כדאי להגיד לאנשים דברים בצורה ישירה מידי. עלייך לבדוק את המידע פעם נוספת, לפני שאת אומרת משהו. נסחי לעצמך תפילה/ בקשה מיוחדת, בה תבקשי להניח בצד לגמרי את האגו שלך ולהתחבר בצורה מקסימאלית לאדם שמולך, לפני שאת נותנת תשובות. לעולם על תעני למי שלא שואל, גם אם את מרגישה שידוע לך, מה הוא צריך – חכי להזמנה מפורשת, ורק אז תהיה לך זכות לענות. תני תשובות רק לשאלות שנשאלו, אחרות - עוד לא הגיע זמנן. היי צנועה ובואי מאהבה.שאלה: שמי ענת תאריך לידה 22.12.60 שעת לידה 19.20 בפתח תקוה . גובה 1.56 השאלה בנושא קריירה - תחום עיסוק אמנות - מוסיקה ,מתי תהייה הפריצה ,המפנה . תודה

תשובה: שלום ענת! את מתפרנסת מהיצירה ומשקיעה ביצירה את רוב כוחותיך. עם זאת, כאשר מדובר על קריירה, את נחבאת אל הכלים ולא בולטת מספיק. בהתמודדות שלך בתחום העיסוק המקצועי, את לא חשה ביטחון וחופש מלא. יש לי רושם שספקות וחששות אוכלים אותך מבפנים וגורמים לך להקטין את עצמך בהתנהגותך. באופן עקרוני, מתאים לך לנהל את עצמך ולהיות תלויה כמה שפחות במסגרות, אך משהו בתפקוד שלך לא משוחרר מספיק, כאשר מדובר בעשייה אקטיבית. יש לי רושם, שפחד להפסיד משהו משפיע עליך מאוד. אם תחליטי להגיע אלי לשיחה אישית, אוכל להבין, איזה סוג של מפנה או פריצה את מבקשת. על בסיס ניסיוני בעבודה עם אומנים, אעזור לך בתרגילים לעבודה עצמית שיחזקו את התחומים שדורשים חיזוק, על מנת לאפשר לך לפרוץ.שאלה של אנה: נולדתי ב12/12/77 בשעה 6 ,בעיר באקו. גובה שלי 160 שאלה שלי היא כזו: אני מצאתי עבודה עם תנאי העסקה שלא כל כך מוצאים חן בעיני האם לקבל את ההצעה?

תשובה: שלום אנה. זהו לא סוג השאלות שאני נוהגת לענות עליהן. עם זאת אתן לך תשובה קצרה: כן, לדעתי את תקבלי את ההצעה, על אף שזה ידרוש ממך לוותר על משהו שקשור לתחושת הביטחון שלך. זוהי תקופה של שינוים בתחום הקריירה. לא ניתן לעצור שינוים אלה, והם בסך הכול לטובתך. תצליחי!שאלה של ו': קודם כל יישר כוח על העזרה והסבלנות שלך. נולדתי בתאריך 19/5/1985 בערך בשעה 14.00 בצהריים בסמרקנד בארץ אוזבקיסטן. הגובה שלי הוא 1.58-1.59 אני נמצאת כרגע במשבר שהתחיל בגלל הלימודים והמשיך להחריף בגלל עוד כמה דברים כלליים. אני מתלבטת לגבי הלימודים הנוכחים שלי. אני סטודנטית שנה א' בעבודה סוציאלית ודיי מתלבטת אם להמשיך בגלל כל מיני קשיים גם מהבחינה הרגשית, מצד שני אני חוששת שאם אעזוב לא אמשיך יותר ללמוד מקצוע אקדמי, אשמח אם תכלי לייעץ לי להמשך דרכי בתחום הלימודי וכן בתחום האישי.

תשובה:
שלום, ותודה על המילים החמות. על פי הבנתי, מסגרת הלימודים לכשעצמה מעוררת בך קושי, וזה פחות קשור לסוג הלימודים. לעומת זאת, העבודה בהמשך דווקא תלך לך טוב, תגרום לך הנאה וגם תאפשר להתפרנס בכבוד. לפי המפה שלך, עבודה סוציאלית מתאימה לך מאוד. מה שמקשה על ההתמודדות שלך עם הלימודים, הוא הקושי הכללי לעמוד בדרישות המסגרת ומשמעת עצמית נמוכה, וזה לצד הביקורתיות ודרישות היתר שאת מפנה לעצמך. את מכניסה את עצמך למעגל סגור: כמה שאת דורשת מעצמך יותר, קשה לך יותר להתחייב. אגיד לך את דעתי לגבי ההמשך: הורידי מעצמך את עומס דרישותייך. העמידי לעצמך מטרה פשוטה: לסחוב בצורה כלשהי עד סיום התואר! את לא צריכה מעבר לכך, כי ברגע שתגיעי לשלב העבודה, יפעלו בחייך אנרגיות של כוכבים אחרים, ידידותיים הרבה יותר. הנטייה שלך להפסיק את הדברים באמצע אינה מקדמת אותך, זכרי זאת גם להמשך. יישר כוח!שאלה של גלית: נולדתי בעפולה בתאריך 12.1.87 בשעה 6 לפנות בוקר וגובהי 1.76 בשנתיים האחרונות אני עוסקת בצורה מלאה בעבודה עם ילדים.לאחרונה עולה בי הרגשה שהיעוד שלי מבחינה מקצועית הוא טיפול בבני אדם בצורה כלשהי, ורציתי לדעת מה דעתך ודעת המפה האסטרולוגית שלי בנושא. כמו כן נכנסתי למערכת יחסים מאד משמעותית מבחינתי שמבוססת על חברות עמוקה ורציתי לשאול האם אכן צפוי לי עתיד וצמיחה משותפת עם אותו אדם.

תשובה:
שלום, גלית., את בהחלט חשה נכון את ייעודך המקצועי. לדעתי, מתאים לך מאוד לעבוד בתפר בין תחום ההוראה לבין תחום הטיפול. בעיניי, מתאים שעבודתך תכלול מגע עם ילדים. את יכולה לבחור בחינוך המיוחד או בייעוץ החינוכי. עבודה במוסדות סגורים, כולל בית חולים פסיכיאטרי, יכולה למלא מאוד את הצורך שלך להעניק ולטפל. עם זאת, אציין שהכי חשוב שתקשיבי לדבר ליבך. האינטואיציות המולדות שלך חזקות, סמכי על הקול הפנימי. לגבי הזוגיות הנוכחית: ללא פרטים על בן זוגך או תאריך תחילת הקשר לא ניתן לענות על שאלתך. שיהיה המשך פורע.שאלה של ליודה: אני מאוד לא מרוצה מתחום עסקתי ומרגישה לא נוח במקום עבודתי (וזה עוד במילים עדינות). בעצם אני שנאת לחשוב שעלי להגיע כל בוקר למקום הזה. השאלה שלי היא: מה התחום שאני יכולה להצליח בו ומתי הזמן הנכון מבחינה אסטרולוגית להחליף עבודה. אני נולדתי ב15.02.1972 בצפון-מערב של עיר מוסקבה(רוסיה) בין שעות 00:30-1:30 . הגובה שלי- 1.59. תודה מראש.

תשובה:
שלום ליודה, שעת לידתך לא מדויקת מספיק על מנת שמבלי לראותך אהיה בטוחה כי אני רואה אותך במפה, קחי זאת בחשבון והחזירי לי בבקשה משוב, אם דייקתי. עכשיו, לשאלתך: אני רואה מולי אישה עשירה בכישרונות, אך סובלת מחוסר ביטחון לגבי מה שהיא שווה. אין לך חיים קלים, ואת נוטה להסתבך עם עצמך. אני שמחה מאוד שאת פונה להתייעצות, ואפילו מציעה לך לפנות לייעוץ מסוג מעמיק יותר, מאחר וזהו השלב, בו את זקוקה להכוונה. לגבי העבודה ובכלל: את נוטה לרגשות אשם לא רציונאליים, אשר מביאים אותך להתנהגות קורבנית, דוגמת המשך העבודה במקום שאת סובלת ממנו. יש בך פחד משינוים. עם זאת, שינוים עמוקים מהווים חלק משמעותי מסיפור חייך. קיים פה פרדוקס: את מנסה להימנע משינויים, על מנת לשמור על תחושת השליטה על חייך, אך כאשר את בורחת מהם, השינויים רודפים אחריך, ומגיעים בסופו של דבר בצורה כואבת תוך חוויה של אובדן שליטה. הפיתרון: ללכת לקראת השינויים מתוך בחירה מודעת. כך תגלי שזה פחות מלחיץ ממה שחשבת. בדקי עם עצמך ותיראי, שבהיסטוריה שלך השינויים לרוב שיפרו את מצבך. מיד לאחר החגים יהיה זמן טוב לעזוב את העבודה, למרות הפחד שאולי תמשיכי להרגיש. ייתכן שתישארי לתקופה קצרה ללא עבודה ותחיי מדמי אבטלה, אך זאת הדרך: קודם כל לוותר על הישן ואז מתפנה מקום לחדש. לגבי סוג העיסוק, יש מגוון אפשרויות, חבל שאינך יושבת מולי על מנת לספר בין אלו אפשרויות את מתלבטת. אתייחס לאפיונים אשר חשוב שיהיו בעיסוקך: חשוב שיהיו בו אלמנטים של יצירה, חשוב שבמקום עבודתך יראו אותך ויעריכו את הישגיך. לא נוחה לך עבודה אפורה שלא מעמידה לפניך אתגר ולא דורשת השקעת אנרגיה. מתאים מאוד שתשלבי בעבודתך נגיעה באומנות ואסתטיקה, זה יכול להיות קשור בפרט בצילום או בטלוויזיה. את יכולה להיות טובה גם בהוראה, במיוחד כמורה לבנים. לפירוט מדויק יותר תצטרכי להיפגש איתי. דבר נוסף שלא שאלת, אך אני רואה צורך לציין לפניך: לימוד תורה רוחנית, דוגמת אסטרולוגיה או גרפולוגיה, ישפיע לחיוב על רבדים עמוקים של אישיותך ויגרום עם הזמן לתחושת הקלה כללית בחוויית החיים שלך, אשר נוטה להיות כבדה מעבר למידה. בברכת קלילות והנאה בשנה החדשה.


 

שאלה של מ': שלום לאה, אשמח אם תוכלי לבדוק לי התאמה ללימודי אסטרולוגיה כמקצוע. נולדתי 2.8.63 , 15:45 ת"א ישראל. גובה: 1.64.

תשובה: שלום מ', את אישה בעלת שאיפות גבוהות, עם רף גבוה של מקצועיות שאת מעמידה לעצמך. יש לך כוחות רבים להשיג דברים שאת בוחרת בהם. מבחינת העיסוק המקצועי, מתאים לך לנהל את עצמך ולא להיות תחת בוס שיקבע לך מה לעשות. מבחינת הלימוד הרוחני, אפשר להגיד שהמפה שלך פשוט מתחננת לפניך שתעשי זאת. גם לו היית פונה אלי עם שאלה אחרת, הייתי מתייחסת בתשובה לצורך שתלמדי תורה רוחנית כלשהי. זו לא חייבת להיות אסטרולוגיה, על אף שהיא מתאימה לך מאוד, אלא גם כירולוגיה או גרפולוגיה, או כל קורס אחר, העיקר שיהיה מובנה ומסודר. חשוב שלא יהיה קורס קצר של טעימה, אלא לימוד מתמשך, מאחר וחשוב שתעמיקי בלימודים. מבחינת האפשרות להפוך את הלימודים למקצוע: בהחלט יש לך נתונים של יועצת, ייתכן שגם היום את לא פעם מייעצת לאנשים שסביבך. עם זאת, יש דבר אחד שאותו עלי לציין לפניך כדורש עבודה, והוא פתיחת הלב שלך. יועצת הוליסטית מקבלת אנשים שלא פעם כואבים, מבולבלים, נמצאים בקונפליקט עם עצמם ועם סביבתם. הכוונה ועצה חכמה יכולים לעזור, רק אם הם באים ממקום פנימי של אהבה, חמלה ופתיחת הלב. אני מדברת איתך על העבודה הרגשית של היועץ. כחלק מלימוד מקצועי חשוב שתלמדי לעשות עבודה זו. מאז ילדותך מהסיבות שקשורות לנסיבות של התפתחותך המוקדמת, למדת להתמודד עם הקשיים הרגשיים על ידי סגירת הלב. בזמנים קשים זה הציל אותך, אבל על מנת להוות יועצת עבור אנשים אחרים, עלייך ללמוד לפתוח אח הלב מחדש. נראה לי חשוב במיוחד, שבבחירת הקורס תשימי דגש על האפשרות לעבור במהלך הלימודים גם תהליך התפתחות אישית. כתוצאה מתהליך זה, תוכלי להעניק לאנשים, שיפנו אליך בעתיד, את העזרה המגיעה מהמקום החשוף שבליבך, מקום אשר יודע מה הוא כאב, ומעז לבא איתו במגע. בהצלחה רבה בדרך מבורכת זו! אשמח ללמד אותך, במקרה ותחליטי על קורס אסטרולוגיה.שאלה של ואיל: תאריך לידה : 24-1-1970 , מקום לידה: נצרת (הגליל התחתון), שעת לידה לפי מה שנאמר מפי אימא: בשעות הערב בזמנו והיה אור. גובה: 182 ס"מ. השאלה שלי: היא מבחינת הקריירה. אני עובד כאח מוסמך בבית חולים בנצרת קרוב למקום המגורים שלי, וכרגע יש הזדמנות של ריאיון עבודה בשתי בתי חולים גדולים בארץ : הראשון בית חולים שיבא תל השומר, והשני: הדסה עין כרם בירושלים. שאלתי האם יש כדאיות לעבור לבית חולים אחר. מה הכי טוב מביניהם? מה העתיד מחביא לי מבחינת קריירה? או שעדיף להישאר במקומי? אני מאוד מודה לך.

תשובה:
שלום ואיל, קודם כול אציין כי נושא הקריירה חשוב לך במיוחד בחיים. אנשים כמוך, שיש להם כוכב שבתאי גבוה בראש המפה, מטפסים בסולם המקצועי לאט אבל בטוח. אין לי ספק שתגיע בחייך לעמדה מקצועית שאתה מאחל לעצמך. בעוד כחמש שנים אני רואה אצלך התקדמות מאוד משמעותית בתחום המקצועי. השינוי יכול להיראות לא קל בהתחלה, אך יביא לתוצאות שישביעו את רצונך בהחלט. לגבי המעבר. אני מרגישה שהמחשבות שלך על המעבר מתבססות בהרבה על הרהורים והערכות שכליות, ופחות מידי על האינטואיציה. אני ממליצה לך ללכת לראיונות, לרחרח ולהרגיש, האם המקום מתאים לך. נראה לי, שאתה באופן כללי נוטה שלא לסמוך על האינטואיציה שלך. יכול להיות שיעזור לך במצבי מעבר לפנות להתייעצות לאחת מבין הנשים שנמצאות לידך ומכירות אותך. לפעמים, כאשר האינטואיציה שלך לא עוזרת, ניתן להיעזר באינטואיציה של מישהי אחרת (עדיף אישה, כי נשים מחוברות יותר למקום הלא מודע). מבחינה אסטרולוגית, אני לא רואה מעבר בזמן הקרוב, אך רואה עליה מקצועית בעוד כשנה. ניתן להבין את זה בכמה אופנים: 1. אתה לא תעבור למקום עבודה אחר בזמן הקרוב, 2. אתה תעבור, אך זה לא יהיה משמעותי בשלב זה, אלא שתתחיל להרגיש את אפקט המעבר בעוד כשנה. במקרה והמעבר יתקיים, הדסה נראית לי מתאימה פחות מאשר תל השומר. בהצלחה!שאלה של נתי: אני ילידת 22.7.60 בשעות אחר הצהריים בערך ב – 17.00 גובהי 1.72מ' וההתלבטות הכי גדולה שלי כיום היא האם להמשיך בעיסוקי הנוכחי (אני עצמאית ומנהלת חוות סוסים) ולהעביר את החווה למקום אחר או לפרוש מעיסוק זה ולהמשיך תחום נוסף בו אני עוסקת. השאלה משמעותית מאוד ואני צריכה לתת תשובות עד ליום א' הקרוב.

תשובה:
שלום נתי, את מתארת סיטואציה, בה עליך להגיע להכרעה משמעותית מאוד בחייך בעוד יומיים. מפנייתך אלי, אני מסיקה שהחלטתך לא התגבשה עדיין. נראה אם כן, כי התלבטותך מבטאת התלבטות רחבה הרבה יותר בנושא הזהות העצמית וייעודך בעולם. לשאלות מהותיות במידה כזו, לא אוכל להתייחס בתשובה נקודתית דרך האתר. יהיה מכובד יותר ביחס אליך, אם אנקוט עמדה רק אחרי שאפרוס לפני הבנה רחבה של מפת הלידה שלך. תהליך כזה מתאים יותר לייעוץ אישי. אני מאחלת לך בהירות ואומץ. אשמח לעזור לך אם תבחרי בכך.


 

שאלה של ר': נולדתי ב19.3.1980 בשעה 11:08 בבוקר בירושלים וגובהי הוא 1.79 - כיוון הלב שלי הוא עבודה טיפולית עם אנשים שתשלב תאוריות מעשיות ורפואה משלימה, האם אני בדרך הנכונה להגשמה? בן זוגי הנוכחי נולד ב16.07.1972  

בשעה 01:00  לפנות בוקר בקרית שמונה. גובהו 1.71, האם איתו אבנה את משפחתי?

 תשובה: שלום לך, אני יכולה לבשר לך שאת מעולה בעבודה עם קבוצות אנשים. אם את חושבת על הכיוון הטיפולי, אני ממליצה בחום שתפני ללמוד בקורס להנחיית קבוצות. זהו תחום שתוכלי לפרוח בו: גם לתרום לאנשים, וגם ליהנות מאוד. כלים של הנחיית קבוצות יכולים לשמש אותך בעבודה עם קבוצות מכל סוג ובכל שיטה של עזרה שתרצי להעניק. חשוב לי לציין, ללא קשר למה ששאלת אותי, שעלייך לאזן את היחס שלך לכסף. את עלולה להיזרק מהתעלמות מחשיבות החומר אל ייחס חמדני ולא משחרר לסוגיה זאת. בדקי מה את יכולה לשפר ביחס לעניין.

לגבי הקשר עם בן זוגך: אינני מגידה עתידות, ולא אוכל לענות על השאלה אם תתחתנו. אם זאת, אני רואה שהשמש שלו נמצא במזל סרטן, ומזל האופק שלך גם הוא סרטן, מה שמצביע על הבנה בסיסית טובה ביניכם. הנושא של התמודדות עם החומר מעסיק גם אותו, מה שאומר שכל מה שקשור לפרנסה ורכוש יכול להוות עבורכם, כזוג, שדה לעבודה פנימית. נראה לי, שבן זוגך תופס אישה כמוך כמתאימה לו בחיים. מסגרת רשמית לזוגיות מהווה ערך עבורו ויכולה להעניק לו ביטחון רב. אני מאחלת לשניכם שהעניינים יסתדרו לטובה עליונה של כל המעורבים בדבר.

בקשר לשאלתך שבקשת שלא לפרסם, אין לי אפשרות לענות. תודה.


שאלה של מ': בני עומד להשתחרר מהצבא. אפשר לקבל עזרה והכוונה על מנת שכל המשאבים והמאמצים שלו יובילו למקום הנכון לו? והמדובר בכיוון מקצועי - איזה תחומי לימוד כדאי לו ללמוד? האם יוכל להתמודד עם לימודי אקדמיה?  גובה 1.78-1.80 תאריך לידה 22.7.85 שעה 12:45 בלילה . מקום לידה: ר"ג.  קיבלתי אישור מבני לקבלת תשובה ממך. תשובתך תתקבל בהודיה רבה.

תשובה: שלום מ', בנך הינו נער נעים וככל הנראה גם נאה, ואני מקווה שהינו בריא, כי בריאותו נראית רגישה מאוד. אולי, עקב כך, או מסיבה אחרת, הוא קצת תלוי בך עדיין. לא קל לו לקבל החלטות משמעותיות, הוא נוטה להתלבט ולעתים לא חש חופשי להיות מה שהוא באמת. יתכן, שזה מתחיל מקושי להגדיר מה הוא באמת. אומנם, עם השנים הוא ילך ויתחזק במובן הזה, ואת יכולה כבר עכשיו לעודד אותו מאוד לעצמאות, לחופש בחירה, לחיבור פנימה. את מצטיירת לי ממפת לידה של בנך, כאם מעורבת ומכוונת. תעזרי לו מאוד אם בשלב זה תכווני אותו לקחת חופש בצורה אמיצה ממה שהוא מעז. בלימודים לא תמיד קל לבנך באופן כללי. עם זאת, יש לו השגחה טובה מלמלה, ובזכותה הוא יוכל לעבור את המכשולים שבדרך, כולל קשיים הקשורים ללימודים. בשיחה טלפונית אמרת לי שהכיוון הלימודי, אותו בנך בודק, קשור לתחום הפרסום. אני יכולה לחזק מאוד את הכיוון הזה. בנך תאומים לפי מזל האופק. מזל תאומים הוא קליל ושנון במידה מספקת, שולט במילה ויכול לעבור בקלות מעניין לעניין – אלו תכונות שעבודה בפרסום דורשת. טוב מאוד בשבילו