שאלות בנושאים אחרים

 

 

 


לשאלה האחרונה


שאלה של שרון:לאה שלום, שמי שרון, תאריך לידה: 01/11/76, גובה: 172 ס"מ, שעת לידה: 09:40 בבוקר בת"א. ברצוני לשאול לגבי פריון , מתי בערך אכנס להריון, האם קיימת בעיה, ולגבי עבודה חדשה (כרגע מובטלת)?

תשובה: שלום, שרון! את נראית לי אישה עם הרבה פוטנציאל, שעדיין לא הגיע לידי ביטוי. בעצב אני רואה, שאת לא עצמאית מספיק באף תחום חייך. יש בך פחדים שמכבידים עליך וגורמים לך להירתע מעשייה אקטיבית לטובת המימוש העצמי. ניראה לי, שבן זוגך ממלא בחייך את התפקיד של האדם החזק, ההחלטי והפועל למימוש רצונותיו, אך מה איתך? ניראה לי, שבין השאר, את מפחדת מהיריון ולידה. אין אני בטוחה, אם את בלב שלם רוצה להביא ילד בשלב זה של חייך, או שזה בעיקר רצונו של בן זוגך. אני רואה קושי מסוים במימוש האמהות אצלך. אני מכל הלב ממליצה לך לעבור תהליך רציני של עבודה על הפחדים ומעצורים. אני מזמינה אותך באהבה להגיע אלי לייעוץ מלא.שאלה של רוני: תאריך לידה 10 למרץ 1970 שעת לידה לפנות בוקר בערך בין 3 ל5 . בחיפה. בשנתיים האחרונות עברתי דירה ונהייתי אימא טרייה. מה שמטריד אותי זה שהמון חברים קרובים יצאו מחיי מסיבות משונות. חברה אחת עזבה את הארץ, השנייה כעסה וניתקה קשר, שלישית לא יכולה לנסוע אלי מאז שעברתי דירה, חברה אחרת נעלמה מחיי וכו'...זה כבר הפך להיות כמגיפה ואני כבר פוחדת ממה שיהיה. למרות שבעלי אומר שזה הכול מיקרי אני מרגישה שקורה פה משהוא מוזר. ניסיתי ליצור לי חברים חדשים אבל כדי להגיע לחברות איכותית זה לוקח זמן...מה קורה פה ? מה אפשר לעשות ?

תשובה: שלום, רוני. המפה שלך מראה שחייך מסתדרים בצורה טובה ומוצלחת לרוב (אני מקווה שאת זוכרת להודות על כך לכוח עליון). יש אספקט אחד בלבד במפה שלך שהינו אספקט של קושי. אנשים אחרים, החיים עם אספקטים קשים מרובים במפה, מתרגלים עם השנים שהדברים לא מגיעים אליהם בקלות. לאומת זאת, כאשר מתעורר האספקט היחיד הקשה במפה כמו שלך, ביטוייו עלולים להיתפס כמאוד כואבים, מבלבלים ואף לא צודקים. אני מלאת אמפטיה אל הקושי, הבלבול והבדידות אשר את חשה בתקופה אחרונה. מצד שני, אזכיר לך, כי תקופה זו באה לחייך על מנת ללמד אותך שעורים שלא הייתה דרך אחרת ללמדם. ועכשיו כמה מילים לגבי השיעור שבתקופה זו. את אישה תקשורתית ביותר. יש הרבה אנשים סביבך שמחבבים אותך. עם זאת, הקשר שאת בונה עם החברות שלך לא בא מספיק מהלב, אלא שואף לאינטלקטואליות ונחמדות כללית. את מדברת הרבה עם החברות, אך לא אוהבת אותן מספיק! כאשר יש סביבך הרבה אנשים, קשה לאהוב את כולם. התקופה הנוכחית באה לצמצם כמות האנשים סביבך, וזה במטרה שתהיה לידך חברה אחת או שתיים שאיתן תלמדי לעומק מה היא סולידאריות נשית, אמפטיה, נתינה, אהבה. זהו שעור בין החשובים בחייך. אם לא תסכימי לקבלו, את עלולה להמשיך לאבד אנשים באופן פתאומי מידי פעם. אני מאחלת לך שתקבלי צמיחה ואור מהשיעור שלך, כך שתגיעי למצב בו אנשים שיזכירו אותך, יחשבו קודם כל על הלב שלך.שאלה של איילה 184: יש לי שתי שאלות: אחת - המנהל במקום עבודתי התחלף וברצוני לדעת איך יהיה המשך העבודה שלי איתו האם אצליח - האם תהיה כימיה ביננו? שאלה שניה - אני בהתפתחות אישית מאוד חזקה מבחינה רוחנית - בלטפל באנשים. אני מקבלת הדרכה מישויות שונות ונהנית מכל רגע. האם זהו הכיוון שלי? היות וזה שונה לחלוטין ממה שאני עושה עכשיו. תודה מראש על הסבלנות והתשובות.

תשובה: שלום לך. נראה לי, כי הבוס החדש שלך נתפס על ידך כדמות משמעותית. יתכן שלעתים נראה לך שהוא עסוק רק בעצמו בלבד, ולא רואה אותך ואת צרכייך. מצד שני, את מרגישה שביכולתו לפתוח לפנייך אפשרויות רבות. עד כמה שאני מצליחה לראות ללא שעת ומקום לידתו, חלק מהאינטראקציה ביניכם מושתתת על יחסים של גבר ואישה, וזה משפיע עליכם, גם אם אתם לא מתכוונים לכך. הוא מעריך את דרך החשיבה שלך, אך לעולם לא יסכים שרעיונותייך יכתיבו לו. בתוך נשמתו, הוא לא בטוח בעצמו, וזו הסיבה שהוא מכסה את רגשותיו ומרבה להשתמש בהיגיון. היי סבלנית אליו, היי חכמה, על תצפי ליותר מידי דברים ממנו, שמא את עלולה להתאכזב. מבחינת עבודתך הרוחנית. זה מעולה כעבודה פנימית לעצמך. כאשר את משתמשת בערוץ זה לצורך עזרה לאנשים, עלייך להיות מאוד, מאוד זהירה ומדויקת. לא כדאי להגיד לאנשים דברים בצורה ישירה מידי. עלייך לבדוק את המידע פעם נוספת, לפני שאת אומרת משהו. נסחי לעצמך תפילה/ בקשה מיוחדת, בה תבקשי להניח בצד לגמרי את האגו שלך ולהתחבר בצורה מקסימאלית לאדם שמולך, לפני שאת נותנת תשובות. לעולם על תעני למי שלא שואל, גם אם את מרגישה שידוע לך, מה הוא צריך – חכי להזמנה מפורשת, ורק אז תהיה לך זכות לענות. תני תשובות רק לשאלות שנשאלו, אחרות - עוד לא הגיע זמנן. היי צנועה ובואי מאהבה.שאלה: קוראים לי טר', נולדתי ב 20.01.1980 בלונדון בשעה 3:25 בבוקר. הייתי רוצה לדעת האם אני מזל דלי או גדי כיוון שבכל מקום רשום משהו אחר ואני לא יודעת לאיזה מזל להתייחס. בנוסף אם אפשר לשאול לגביי הזוגיות שלי האם היא תהיה ארוכת טווח והאם יצא מזה משהו רציני?

תשובה: שלום טר'! לגבי שאלתך הראשונה: הביטוי "איזה מזל אני?" מתייחס למיקום כוכב השמש במפת הלידה. אם שעת לידה שמסרת לי מדויקת, השמש נמצא במפה שלך בסוף מזל גדי. זה מדגיש את השפעתו של מזל זה על אישיותך. אם זאת, איני מסכימה עם הגדרת אדם מסוים כבן מזל אחד ספציפי, הרי בכל מפת לידה יש יותר ממזל אחד שמשפיע על האישיות. כך, במפה שלך, מעבר למזל גדי, קיימת השפעה משמעותית מאוד של העקרב, שממוקם באופק של המפה. בנוסף, אנרגיות של מזל הבתולה מייצבות את אישיותך, במיוחד בתחום שאיפותיך בעולם. במזל זה, בראש המפה, קיימת הצטברות של מספר כוכבים. כך או אחרת, לשאלתך "לאיזה מזל להתייחס"- עצתי היא שאם מדובר בהורוסקופ בעיתון, אין טעם להתייחס כלל. הורוסקופ בעיתון הינו גימיק בלבד, ואינו קשור להבנה של המפה האסטרולוגית האישית שלך. עם זאת, בספרים רציניים על אסטרולוגיה, אפשר לפגוש חומר קריאה רלוונטי על מזלות העקרב, הגדי והבתולה. עם זאת, התייחסות למזלות מסוימים (לעומת ההבנה המשולבת של כל אלמנטים שבמפה), עדיין מוגבלת מאוד לצורך הבנה עצמית. כאשר תחליטי, תוכלי לבוא לעשות מפה רצינית אצל אסטרולוג מקצועי. לגבי שאלתך השנייה, אתייחס לתכונותיך הבאות לידי ביטוי בזוגיות. את נוטה להיות אימפולסיבית בקשרים, ביקורתית ולא תמיד רגישה מספיק לצרכים של בן זוגך. דמותה של אימך תופסת מקום מסוים בהווייתך הפנימית, ולה השפעה מעכבת על הזוגיות שלך. לצורך הבנה מעמיקה יותר, יש צורך בפגישה אישית איתך. בהצלחה!שאלה של ד': נולדתי ב 31/5/1980 בשעה 10:06 בפתח-תקווה, גובהי1.63 עברתי איזשהו משבר לפני שנה ומאז "נעצרו" לי החיים. אני לא לומדת, לא עובדת, אין לי זוגיות ואני עדיין גרה בבית הוריי. האם יש סימן כלשהו לשינוי קרוב? או האם ישנן אילו בעיות מסוימות שמעכבות אותי?

תשובה: ד' יקרה, כאשר מדובר במשבר כה קשה, חשוב מאוד לשבת פנים מול פנים, להעלות תאריכים מדויקים שבהם קרה מה שקרה ולהבין את השעורים הספציפיים שהמשבר נועד להביא לחייך. בכל מקרה, אני רואה שתקופה זו הינה טובה להתחלת הריפוי, אך על מנת שתצליחי בכך, עליך לקבל הכוונה. אשמח לשבת איתך על תוכנית העבודה ליצירת איזון מחודש, וגם להציע לך תמיכה בדרך, אם תרצי. ברכת אור.שאלה של אנ': מאז שבעלי עזב, נותרו לנו חובות מאוד גדולים (ובאמת שהכל בגלל שטיות שבעלי עשה בזמנו..)והיום אני (לבדי) בהליך פשיטת רגל (הליך שבסופו של דבר אמור למחוק לי את כל החובות), אבל גם שם אינני רואה שזה הולך לכיוונים חיוביים. יש לי דיון חשוב בתאריך 20.09.06 האם זהו תאריך טוב?

תשובה: אנ' יקרה, התאריך הוא טוב בהחלט לדיון, מה שלא מבטיח כמובן שתקבלי את כל מה שאת רוצה להשיג דרך בית המשפט. ככל הנראה, תקבלי את המקסימום שניתן בנסיבות מורכבות אלה. בתהליך שאת עוברת בתקופה זו, מעורבים כוכבים גורליים, קארמיים. בדרך כלל התפתחויות מסוג זה נועדו ללמד אותנו את השעורים המשמעותיים של חיינו. חשוב שתסכימי לקבל ללא כעס את הדברים שמחוץ לשליטתך. חשוב, שהקשיים יגרמו לך להתבונן פנימה וללמוד את השיעור שעליך ללמוד. ברגע שאת מביעה הסכמה כנה לשנות את עצמך, גם אם זה קשה, ולא רק מצפה מהעולם שיתאים את עצמו אליך, היקום מפסיק לשלוח לך מכות קשות, הרי מטרת המכות - להביאך להסכמה ללמוד ולהשתנות. שלחת לי הרבה שאלות שמתייחסות לתקופה שלמה של חייך, אליהן נכון להתייחס בפגישה אישית. היי חזקה ועל תשכחי לצחוק ולשמוח. דעי, שבתקופות לא שמחות במיוחד, הומור וצחוק מהווים עבורך מפתח לכוח!שאלה של הדס: כבר 5 חודשים אני ובעלי מנסים להיכנס להריון - ללא הצלחה!!!! הייתי שמחה אם היית יכולה לתת לי כיוון או חלון זמן בו הפוריות שלי בשיאה בה אוכל להיכנס להריון - סוף סוף... אני נולדתי ב 25/9/1980 בשעה 23:45 בבית חולים "מאיר" בכפר סבא גובהי 156 ס"מ בעלי נולד ב 20/4/1980 בשעה 06:50 בבית חולים "מאיר" בכפר סבא, גובהו 167 ס"מ.

תשובה:
הדס יקרה, איני רואה בעיה בכניסה להריון, חוץ מכך שאת ממש לחוצה ואף היסטרית בעניין. נראה, שתגובות קיצוניות מאפיינות אותך באופן כללי. הייתי אומרת, שהיכולת להרפות הינה אחת המטרות הגדולות של חייך. דרך אגב, גם ילדייך יהיו זקוקים לאימא רגועה יותר ואימפולסיבית פחות. ההיריון יגיע לאחר שתשחררי את הלחץ. לדעתי, הדרך שלך להריון עוברת דרך שעורים של יוגה ומדיטציה, שיכללו תרגילי נשימה והרפיה. גם בזמן ההיריון המשיכי בשעורי יוגה לנשים הרות. אומנם היום את רואה בכניסה להריון את המטרה, אך אזכיר לך שהמטרה הסופית היא שתגדלי את ילדך בצורה טובה ככל האפשר. כעת מוענקת לך מלמעלה תקופת זמן לפני שהילד מגיע. אל תבזבזי תקופה זו על לחצים, אלא ראי בה מתנה לטווח ארוך. נצלי את הזמן להכנה לאימהות דרך רכישת שליטה על רגשות ויכולת הרפיה. ועוד דבר: כדאי שילדך ייווצר באווירה של הנאה ואהבה. אל תשכחי שאת ובעלך עושים אהבה ולא מבצעים אקט טכני של התעברות! תיהנו יותר ופחות תספרו את הימים של הביוץ, זה יגרום לכם להגיע להריון חזקים כזוג ומוכנים להפוך באהבה (ולא בלחץ) לזוג הורים. ברכת אור שקט.


שאלה של רו': תאריך לידה של בעלי 31/10/1966 נולד בסרוקה (שעת לידה הוא לא זוכר וגם לא יודע), גובה 1.70 , אשמח לדעת עם הוא עוד השנה מוצא עבודה מה קורה איתנו, אנחנו כרגע עוברים משברים בנושא כספים, האם הכל יפתר?? מה קורה איתי ... אני לידת 02/07/1972 – נולדתי בסרוקה שעת לידה 12.45 בצהרים גובה 1.63

תשובה: שלום, רו'. לצערי, לא אוכל לענות לשאלה מהסוג ששאלת ללא שעת לידה של בעלך. לפיכך, אבדוק רק את מפת הלידה שלך. את נראית לי אישה שמגדירה את עצמה במידה רבה מאוד כאישה של בעלך, ופחות מידי מתייחסת לעצמך כאדם עצמאי. אני רואה את בעלך כמשחק באופן כללי תפקיד טוב וחשוב בחייך, אך זה לא אומר שאין משמעות לקיומך העצמאי ולכל מה שאת בעצמך יכולה לעשות על מנת לקדם את חייך. לא כתבת לי, האם גם את עובדת. בכל מקרה, זה יכול להיות טוב אם תעבדי. דעי שיש לך יכולת טובה לפרנס, וחשוב שתלמדי לשלב בין הבית לעבודה בצורה הרמונית. אני רוצה להמליץ לך כפי שיוצא לי להמליץ מידי פעם לאנשים שבמפה שלהם בית 12 מעורב בנושא הכסף: אל תשכחי לתת צדקה באופן קבוע! במקרה שלך, כאשר תתני יותר, יגיע אליך הרבה יותר. בהצלחה!