שאלות בנושא המימוש העצמי 

  

 


לשאלה האחרונהשאלה של נילי: אני נכנסת כל שנה לתקופת משבר מאוד לא נעימה המלווה בירידת- אנרגיה, ייאוש ודיכאון סביב יום ההולדת שלי. האם יש לכך הסבר? חוץ מי זה, אם אפשר על האי-זוגיות . לדעתי יש קשר כי מערכות זוגיות מביאות אותי לאנרגיה דומה ובד"כ מסתיימות סביב תאריך זה-"מתנה משמיים.." תאריך לידה 21.11.68 ,שעת לידה 19:20 , , מיקום: בית חולים "העמק" בעפולה.

תשובה:
שלום, נילי! בזכות שאלתך אוכל להתייחס לתופעה ידועה באסטרולוגיה: ירידה באנרגיה בתקופה של כחודש לפני יום ההולדת. לאחר תאריך עצמו, הדברים בדרך כלל מסתדרים, ומצב הרוח עולה. זוהי תופעה אוניברסלית, אך במפה שלך רואים גם עדויות ישירות לתחושת מועקה בתקופה זו. העניין הוא, שלקראת יום הולדתך, השמש עוברת דרך מספר פלנטות שנמצאות במפה שלך תחת השפעה של שבתאי, האחראי על אנרגיות ירודות, שפיטה עצמית ותחושת כובד. הנטייה הזו לירידות במצב רוח, לקיחת אחריות יתר, דיכאונות, הנה אופיינית לך באופן כללי. בתקופות, בהן השמש "עוברת" על מקומות במפה, המושפעים מהאנרגיות של שבתאי, נטייה זו מתעוררת בעוצמה מורגשת יותר. יתכן, כי את מתחילה להרגיש כבדות כבר מסוף ספטמבר. חשוב שתביני, כי תקופה זו לא מביאה איתה משהו חדש, אלא מחזקת את הנטייה שקיימת בתוכך. אולי יעזור לך, אם תזכירי לעצמך שזוהי תקופה שחולפת (הכי מאוחר אי אז בינואר). חשוב שתדעי, שעליך לעשות עבודה פנימית, הקשורה בראש ובראשונה לירידה בשפיטה העצמית . תקופת הסתיו תעבור עלייך חלק יותר משנה לשנה, כאשר תתקדמי בעבודה זו. בנוגע לשאלתך על זוגיות. את צודקת, גם מבחינה אסטרולוגית ניתן לראות, שהקושי עולה בזוגיות בתקופת הסתיו. גם במקרה הזה, חשוב שתביני שלא מגיעה לחייך השפעה חיצונית הרסנית בחודשים אלה, אלא שתקופה זו מהווה עבורך מראה לגבי המקום בו הדברים מונחים בעולמך הפנימי. מראה זו חושפת נושאים כואבים הקשורים לזוגיות בחייך, שאין מקום לפרטן כאן, אלא במסגרת יעוץ אישי מעמיק. האם ניתן לעבוד על נושאים אלו? כן, כן וכן! ההשפעה העוצמתית של פלוטו במפה שלך מעידה על יכולת טרנספורמטיבית רבה באישיותך. את יכולה לשנות מהותית את תפקודיך בזוגיות, ובלבד שתשקיעי בכך מאמץ מכוון ואולי גם תעזרי בגורם מקצועי. את אישה חזקה, והיקום הטיל עליך עבודה קשה: על היחס לאינטימיות, על עיצוב הנשיות, על האיזון בין קבלה לנתינה, על היחס לגוף ...– עבודה שתואמת את כוחותיך! תבורכי בדרכך!שאלה של איילה 184: יש לי שתי שאלות: אחת - המנהל במקום עבודתי התחלף וברצוני לדעת איך יהיה המשך העבודה שלי איתו האם אצליח - האם תהיה כימיה ביננו? שאלה שניה - אני בהתפתחות אישית מאוד חזקה מבחינה רוחנית - בלטפל באנשים. אני מקבלת הדרכה מישויות שונות ונהנית מכל רגע. האם זהו הכיוון שלי? היות וזה שונה לחלוטין ממה שאני עושה עכשיו. תודה מראש על הסבלנות והתשובות.

15.05.06 תשובה: שלום לך. נראה לי, כי הבוס החדש שלך נתפס על ידך כדמות משמעותית. יתכן שלעתים נראה לך שהוא עסוק רק בעצמו בלבד, ולא רואה אותך ואת צרכייך. מצד שני, את מרגישה שביכולתו לפתוח לפנייך אפשרויות רבות. עד כמה שאני מצליחה לראות ללא שעת ומקום לידתו, חלק מהאינטראקציה ביניכם מושתתת על יחסים של גבר ואישה, וזה משפיע עליכם, גם אם אתם לא מתכוונים לכך. הוא מעריך את דרך החשיבה שלך, אך לעולם לא יסכים שרעיונותייך יכתיבו לו. בתוך נשמתו, הוא לא בטוח בעצמו, וזו הסיבה שהוא מכסה את רגשותיו ומרבה להשתמש בהיגיון. היי סבלנית אליו, היי חכמה, על תצפי ליותר מידי דברים ממנו, שמא את עלולה להתאכזב. מבחינת עבודתך הרוחנית. זה מעולה כעבודה פנימית לעצמך. כאשר את משתמשת בערוץ זה לצורך עזרה לאנשים, עלייך להיות מאוד, מאוד זהירה ומדויקת. לא כדאי להגיד לאנשים דברים בצורה ישירה מידי. עלייך לבדוק את המידע פעם נוספת, לפני שאת אומרת משהו. נסחי לעצמך תפילה/ בקשה מיוחדת, בה תבקשי להניח בצד לגמרי את האגו שלך ולהתחבר בצורה מקסימאלית לאדם שמולך, לפני שאת נותנת תשובות. לעולם על תעני למי שלא שואל, גם אם את מרגישה שידוע לך, מה הוא צריך – חכי להזמנה מפורשת, ורק אז תהיה לך זכות לענות. תני תשובות רק לשאלות שנשאלו, אחרות - עוד לא הגיע זמנן. היי צנועה ובואי מאהבה.