שאלות בנושא הזוגיות

 

 


 

לשאלה האחרונה


שאלה של נילי: אני נכנסת כל שנה לתקופת משבר מאוד לא נעימה המלווה בירידת- אנרגיה, ייאוש ודיכאון סביב יום ההולדת שלי. האם יש לכך הסבר? חוץ מי זה, אם אפשר על האי-זוגיות . לדעתי יש קשר כי מערכות זוגיות מביאות אותי לאנרגיה דומה ובד"כ מסתיימות סביב תאריך זה-"מתנה משמיים.." תאריך לידה 21.11.68 ,שעת לידה 19:20 , , מיקום: בית חולים "העמק" בעפולה.

תשובה:
שלום, נילי! בזכות שאלתך אוכל להתייחס לתופעה ידועה באסטרולוגיה: ירידה באנרגיה בתקופה של כחודש לפני יום ההולדת. לאחר תאריך עצמו, הדברים בדרך כלל מסתדרים, ומצב הרוח עולה. זוהי תופעה אוניברסלית, אך במפה שלך רואים גם עדויות ישירות לתחושת מועקה בתקופה זו. העניין הוא, שלקראת יום הולדתך, השמש עוברת דרך מספר פלנטות שנמצאות במפה שלך תחת השפעה של שבתאי, האחראי על אנרגיות ירודות, שפיטה עצמית ותחושת כובד. הנטייה הזו לירידות במצב רוח, לקיחת אחריות יתר, דיכאונות, הנה אופיינית לך באופן כללי. בתקופות, בהן השמש "עוברת" על מקומות במפה, המושפעים מהאנרגיות של שבתאי, נטייה זו מתעוררת בעוצמה מורגשת יותר. יתכן, כי את מתחילה להרגיש כבדות כבר מסוף ספטמבר. חשוב שתביני, כי תקופה זו לא מביאה איתה משהו חדש, אלא מחזקת את הנטייה שקיימת בתוכך. אולי יעזור לך, אם תזכירי לעצמך שזוהי תקופה שחולפת (הכי מאוחר אי אז בינואר). חשוב שתדעי, שעליך לעשות עבודה פנימית, הקשורה בראש ובראשונה לירידה בשפיטה העצמית . תקופת הסתיו תעבור עלייך חלק יותר משנה לשנה, כאשר תתקדמי בעבודה זו. בנוגע לשאלתך על זוגיות. את צודקת, גם מבחינה אסטרולוגית ניתן לראות, שהקושי עולה בזוגיות בתקופת הסתיו. גם במקרה הזה, חשוב שתביני שלא מגיעה לחייך השפעה חיצונית הרסנית בחודשים אלה, אלא שתקופה זו מהווה עבורך מראה לגבי המקום בו הדברים מונחים בעולמך הפנימי. מראה זו חושפת נושאים כואבים הקשורים לזוגיות בחייך, שאין מקום לפרטן כאן, אלא במסגרת יעוץ אישי מעמיק. האם ניתן לעבוד על נושאים אלו? כן, כן וכן! ההשפעה העוצמתית של פלוטו במפה שלך מעידה על יכולת טרנספורמטיבית רבה באישיותך. את יכולה לשנות מהותית את תפקודיך בזוגיות, ובלבד שתשקיעי בכך מאמץ מכוון ואולי גם תעזרי בגורם מקצועי. את אישה חזקה, והיקום הטיל עליך עבודה קשה: על היחס לאינטימיות, על עיצוב הנשיות, על האיזון בין קבלה לנתינה, על היחס לגוף ...– עבודה שתואמת את כוחותיך! תבורכי בדרכך!
שאלה של שלומי: לאה שלום. השאלה שלי היא, מה עם הזוגיות שלי? נולדתי ב29.1.69 בשעה 3 או 4 לפנות בוקר, בחדרה.

תשובה: שלום, שלומי! יש בך חלקים רציניים ושכליים מאוד. ניראה, שאתה נוטה להמשך לבנות זוג קלילות יותר כביכול, אך בעצם סוחבות איתן מילדות מטען רגשי מסובך. כאשר אתה נפגש דרך בת זוגתך עם התכנים הרגשיים האלה, החלקים השכליים שלך נכנסים לבלבול ואתה חווה אובדן שליטה. משמעות של מפגש זוגי כזה עבורך- הנה מפגש דרך בת זוגתך עם החלקים הלא מעובדים שבתוך. החיבור שלך לרצונך ביחס לזוגיות הנו מוגבל, מאחר ושיפוט השכלי שלך גובר על הרגש. משהו בסיטואציה של התאהבות מאיים עליך וגורם לך להתגונן או להימנע. עם זאת, ניראה שאתה יודע להיות חבר טוב לאישה. יתכן, שדרך רכה יותר עבורך להיכנס לזוגיות, תהיה דרך יצירת ידידות קרובה, אם תאפשר להתאהבות ולתשוקה לצמוח משם . חשוב לי להפנות אליך שאלה, הקשורה ליחסך לגופך. במפת הלידה שלך, היחס לגוף ומילוי צרכיו קשורים בקשר סימבולי עמוק למקום שאתה נותן לזוגיות בחייך: ירח הנו השליט בבית של זוגיות במפה, והוא אחראי על צרכי הגוף, בנוסף הוא ממוקם בבית שש, הקשור בין השאר לגוף. האם אתה מרשה לעצמך לאכול טוב, לישון על מזרון נוח, דואג שלא יהיה מחסור לגופך? אם לא- דע, שרק כאשר תפנק ותאהב את גופך, באופן עמוק תתחיל לפתוח פתח לאישה שתגיע לחייך, ותרשה גם לה לאהוב ולפנק אותך. תאפשר לעצמך להיסחף למצבים רומנטיים ללא מטרה "רצינית" לכאורה, במטרה לתרגל הנעה, התקרבות והסחפות גופנית. אל תיתן לשיפוט השכלי לטשטש את קול הרצון! ראש הדרקון, המצביע על כיוון ההתפתחות הרוחנית, ממוקם במפת לידה שלך במזל טלה החזק, וגם צמוד לכוכב כירון שאוהב טירוף, ולנוגה החושנית. משמעות הדבר, היא שעבודה שלך על עצמך אמורה להיות יותר עשייה, נגיע, טעימה, שחרור המיניות, ופחות- שליטה עצמית וניתוח שכלי. בהצלחה בקפיצה למים!


שאלה של אורן: תאריך הלידה שלי - 17.5.1967, שעה 8:30 בבוקר, נולדתי בתל אביב. לפי המפה שיש אצלי יש לי וונוס בסרטן ובבית 12. קודם כל הקשר לזוגיות (וונוס בסרטן זה טוב אבל בבית 12?), וחוץ מזה אם יש קשר לדברים אחרים בחיי.

תשובה: שלום, אורן! ניראה, כי אתה מתמצא במושגים הבסיסיים של אסטרולוגיה. בנוסף לפירוש הרגיל, אתן עבורך את ההסבר האסטרולוגי, רק קח בחשבון, שאף אספקט אסטרולוגי לא ניתן לפירוש מלא מחוץ להקשר של המפה האסטרולוגית כולה. כל האספקטים קשורים זה לזה קשר הדוק. אומנות הפירוש של האסטרולוג אם כך- זו אומנות החיבור בין כל האספקטים במפה לסיפור הייחודי של האדם. עכשיו לשאלתך: נוגה ממוקמת במפת לידתך בבית 12. על מנת לפרש משמעות האספקט, צריך להבין: 1. מה משמעות של נוגה במפה שלך? 2 . מה תפקידו של בית 12? במשמעותה האוניברסאלית, נוגה מסמלת יופי ואסטטיקה בחיינו: החל מהמראה החיצוני וצורת הלבוש ועד לצורך לקשט את הבית, או ליצור דברי אומנות (בעיקר, בציור או בפיסול). בנוסף, נוגה מסמלת זוגיות, חיזור ואהבה בחיי אדם. במפה של גבר, נוגה קשורה לפנטזיה על האישה האידיאלית. במפה האישית שלך, כשליטת בתים 4 ו- 11, נוגה גם קשורה לתפקודך בארגונים וקבוצות, סוג החברות שאתה נוטה לבנות, המקום שאמך תופסת בחייך והעקרונות שרכשת בבית הילדות. כשליטת מזל שור, בו ממוקמת השמש שלך, נוגה גם קשורה ליסודות אישיותך. בית 12: מסמל את האוקיאנוס של תת- המודע שלנו, את הדברים שנמצאים עמוק בתוכנו, אך קשה להם לבוא לביטוי החיצוני. אנרגיות הכוכב שממוקם בבית זה "נבלעות", לא מורגשות בחיינו. עכשיו נפרש את משמעות נוגה בבית 12: אינך מאופיין ביופי חיצוני בולט, ואין אתה מרבה להשקיע בקישוטים עצמיים (כמו בגדים) ושל הסביבה בה אתה חי. אתה לא מרגיש זיקה לאומנות פלסטית. העקרונות שקבלת מבית הילדות, אולי נמצאים בתוכך, אך אינם מובילים אותך בחייך. יש לאמך השפעה עמוקה עליך, אך אינך מודע לכך מספיק. אתה לא מרגיש ממש בנוח בקבוצות. באופן כללי, הינך אדם מופנם, שיודע להפיק המון ממצב של "לבד". הצורך לחיות בזוגיות נחלש אצלך. כל תהליך החיזור מהווה חידה עבורך, ואינך יודע, איך ניגשים לעניין, ומעדיף שלא ליזום משחקי אהבה מכל סוג. אתה יכול להישאר זמן רב ללא אהבה בלי להרגיש בדידות. אם זאת, שאלתך על הזוגיות אומרת, שהעניין מעסיק אותך. במפה שלך יש סימנים רבים לקשיים בדרך לזוגיות. לא ניתן לפרוש את כל התמונה בתשובה קצרה. אגיד לך רק, שהמכשול המרכזי בדרך לזוגיות טמון בכך שטוב לך לבד ואינך רוצה מספיק (ואף חושש) לשנות את המצב. אם תחליט שאתה באמת מעוניין לשנות משהו בחייך, אתה מוזמן להגיע לייעוץ אסטרולוגי מלא, אשר יפרוש לפניך את התמונה המלאה של המכשולים הרגשיים וההתנהגותיים שלך בדרך לזוגיות, ויעזור לך לבנות תוכנית עבודה למען השינוי. על מנת שתוכל ליצור זוגיות מספקת, תצטרך לתת הסכמתך לשינוים בסדרי העדיפויות שלך, בהרגליך היום-יומיים ובהתנהגותך. אלה שינוים כואבים, אך אולי משתלמים, כי אם תעבוד על נושא הזוגיות, תמצא שהאישיות שלך כולה עוברת התפתחות וגדילה, שאין להשיג בדרך אחרת.שאלה של מירי: שלום לאה. שמי מירי, תאריך לידה 22/8/80, שעת לידה 18:05, עיר לידה אילת. אני פונה אליך בשאלה הקשורה בזוגיות בחיי. לצערי מעולם לא היתה לי זוגית של יותר מ3 חודשים. אומנם אני רק בת 25 (וחצי...) אך נושא זה מטריד אותי במיוחד. הייתי שמחה לדעת ממך קצת יותר על הצפוי לי בתחום זה בחיי. אני סטודנטית שחיה כעת בתל אביב, ולכן קשה יהיה לי לקבוע עמך פגישה.

תשובה: שלום, מירי! התחום הזוגי בחייך באמת נראה בלתי פתור עדיין, למרות שבן זוגך הפוטנציאלי כבר מחכה שתהיי מוכנה. יש לך פנטזיות נוצצות על קשר, אך המציאות מאכזבת אותך. את רוצה שהיקום ישלח לך זוגיות טובה, אך מצדך עדיין מסכימה להשקיע מעט. ברשותך, אשתמש בצורת פנייתך אלי, על מנת לשקף לך משהו. את מראש מגבילה את מידת האחריות שתיקחי ביחס לעזרה שברצונך לקבל ממני: לא תרצי פגישה מלאה, אלא כמה שורות של תשובה בלבד. כמה שורות אלה מקבילות במהותן לקשר של 3 חודשים, לעומת מחויבות לקשר מלא. במילים אחרות, את מראש מכוונת לקשר פחות מחייב וחולף. בעזרת דוגמה זו, ברצוני להמחיש לך, שמה שעוצר את מימוש הזוגיות בחייך, זהו קושי כללי שלך להתחייב. בהמשך לכך, עליך לעבוד על נושא הנתינה, ובפרט נתינה בקשר. בפעם הבא, כאשר תתחילי קשר, תהיי מחויבת במאת אחוזים לכאן ועכשיו, במקום להיות עסוקה בספק, האם קיבלת את הדבר הטוב ביותר שמגיע לך. קודם כל תתחייבי לתת מעצמך, ואז היקום ישלח לך את הדבר הטוב ביותר עבורך באמת. כאשר תביאי את עצמך לעולם כאישה מעניקה ומתחייבת, בן הזוג הפוטנציאלי ימשך אליך כאל המגנט האנרגטי. ועוד דבר: יעזור לך לתת צדקה לקבצנים. בברכת שפע אור.שאלה של א': שלום לך. אני נולדתי ב- 28/11/1970 בשעה 7:30 בבוקר. אני מעוניינת לדעת האם אני עומדת להיכנס לקשר מחייב או שמא כדאי שאתחיל בטיפולים - כדי להביא ילד לעולם (כלומר האם את רואה במפה שאני עומדת להיות אמא בקרוב?)

תשובה: שלום, א'. בתקופה האחרונה את הולכת וחושבת יותר על צורך לבנות קן. יתכן, שגם הסביבה לוחצת עליך. כאשר אני מסתכלת על הפוטנציאל של הזוגיות במפה שלך, אני מקבלת רושם שבשנים הצעירות יותר היה לך קל יותר ליצור קשר עם בני המין השני, ועם השנים זה נעשה קשה יותר. את נראית לי אישה בעלת יכולת גבוהה לזיהוי החסרונות של האנשים. יש לך מבט ביקורתי, אשר מועיל מאוד בתחומי חיים רבים, אך בעיקר מפריע ביצירת זוגיות: הגבר מולך עוד לא פתח את הפה, ואת כבר גילית את כל חסרונותיו. מי יאהב את זה? יתכן, שהגברים אפילו לא מנסים להתקרב אל פתח ביתך. גם דפוסי התקשורת שלך ראויים לשינוי: את מעליבה ונעלבת בקלות. את שואלת אותי לגבי האמהות שלך. המפה שלך מצביעה על אפשרות של אמהות מאוחרת. אינני בטוחה שאת כבר מוכנה לאמהות, למרות שבשנים אחרונות משהו בך מתרכך ועובר תהליך של הכנה. מאחר ואינך יושבת מולי, אינני יכולה לברר איתך, איך עובר היום יום שלך, אך נראה לי שאחת הבעיות היא שאינך נהנית מספיק בחיים. בגיל מאוד צעיר הפכת לבוגרת מידי, לא למדת להשתעשע ולהתפרק. היום החסך הזה משפיע הן על יכולתך ליצור זוגיות, והן על האפשרות של האמהות. קשה להחליט להיות אימא לילד, כאשר החיבור לילדה הפנימית שבך, הינו רופף. ההמלצה שלי עבורך, היא: התחברי לקבוצת אנשים שעושים כיף ביחד, למשל יוצאים לטיולים בטבע. הרשי לעצמך ליהנות איתם ואל תחשבי על למצוא דרך זה בן זוג, כי מחשבה כזאת מלחיצה אותך מאוד. בנוסף: פני לסדנה ליחסי אנוש או לקבוצה טיפולית שעוסקת ביחסים בין אישיים. אם תתקשי למצוא משהו מסוג זה, פני למייל שלי, ואנסה להמליץ לך על מקומות. שיהיה בהצלחה! חיים רק פעם אחת, חשוב שתזכרי זאת!


שאלה: קוראים לי לי'. נולדתי ב- 23.10.1977 בשעה 2 בלילה בירושלים. יצאתי מקשר לאחרונה שמאוד השפיע עלי ,מה צפוי לי בזוגיות ? הגובה שלי – 167

תשובה: שלום לך! אני רואה אותך כאדם נעים, רך ומבין את נפש האישה. בזוגיות אתה נוטה לקחת חסות אבהית ולהעניק הרבה מעצמך. תכונות אלה הופכים אותך לבעל סיכויים גבוהים למצוא זוגיות. אל תדאג, אין אפשרות שתישאר לבד. המשבר שעברת, היה קשור בהתערבות הכוחות המעשיים של המציאות לתוך הזוגיות. חשוב שתבין, כי בקשר הזה, כך היה קורה בכל מקרה, במוקדם או במאוחר. השיעור שעליך ללמוד כתוצאה מהקשר שנגמר, קשור לנטייה שלך לבנות יחסים לא מאוזנים מספיק, בהם אתה מעניק מעצמך יותר מאשר הפרטנרית. הנתינה הלא מאוזנת שלך נובעת מכך, שמסתתר בך דימוי עצמי גברי מונמך. אתה לא מעריך את עצמך מספיק ומרגיש צורך לפצות את בת זוגתך. אינך מאמין שללא נתינה זו מגיעה לך אהבה של אישה. כעת אתה נמצא בתקופה, בה נכון לנוח, לאגור כוחות ולרפא פצעים. לא כדאי לרוץ מהר לחיפוש קשר חדש. נצל תקופה זו לעבודה עצמית ולחשבון נפש. תבדוק בין השאר, לאיזה סוג של נשים אתה נמשך. אולי תגלה, שמראש יש סימנים שעם אישה זו קשה לבנות קשר יציב? אשמח לעמוד לרשותך אם תרצה עזרה בתהליך.שאלה: קוראים לי טר', נולדתי ב 20.01.1980 בלונדון בשעה 3:25 בבוקר. הייתי רוצה לדעת האם אני מזל דלי או גדי כיוון שבכל מקום רשום משהו אחר ואני לא יודעת לאיזה מזל להתייחס. בנוסף אם אפשר לשאול לגביי הזוגיות שלי האם היא תהיה ארוכת טווח והאם יצא מזה משהו רציני?

תשובה: שלום טר'! לגבי שאלתך הראשונה: הביטוי "איזה מזל אני?" מתייחס למיקום כוכב השמש במפת הלידה. אם שעת לידה שמסרת לי מדויקת, השמש נמצא במפה שלך בסוף מזל גדי. זה מדגיש את השפעתו של מזל זה על אישיותך. אם זאת, איני מסכימה עם הגדרת אדם מסוים כבן מזל אחד ספציפי, הרי בכל מפת לידה יש יותר ממזל אחד שמשפיע על האישיות. כך, במפה שלך, מעבר למזל גדי, קיימת השפעה משמעותית מאוד של העקרב, שממוקם באופק של המפה. בנוסף, אנרגיות של מזל הבתולה מייצבות את אישיותך, במיוחד בתחום שאיפותיך בעולם. במזל זה, בראש המפה, קיימת הצטברות של מספר כוכבים. כך או אחרת, לשאלתך "לאיזה מזל להתייחס"- עצתי היא שאם מדובר בהורוסקופ בעיתון, אין טעם להתייחס כלל. הורוסקופ בעיתון הינו גימיק בלבד, ואינו קשור להבנה של המפה האסטרולוגית האישית שלך. עם זאת, בספרים רציניים על אסטרולוגיה, אפשר לפגוש חומר קריאה רלוונטי על מזלות העקרב, הגדי והבתולה. עם זאת, התייחסות למזלות מסוימים (לעומת ההבנה המשולבת של כל אלמנטים שבמפה), עדיין מוגבלת מאוד לצורך הבנה עצמית. כאשר תחליטי, תוכלי לבוא לעשות מפה רצינית אצל אסטרולוג מקצועי. לגבי שאלתך השנייה, אתייחס לתכונותיך הבאות לידי ביטוי בזוגיות. את נוטה להיות אימפולסיבית בקשרים, ביקורתית ולא תמיד רגישה מספיק לצרכים של בן זוגך. דמותה של אימך תופסת מקום מסוים בהווייתך הפנימית, ולה השפעה מעכבת על הזוגיות שלך. לצורך הבנה מעמיקה יותר, יש צורך בפגישה אישית איתך. בהצלחה!שאלה של א': פעם ראשונה שאני באתר שלך וגם פעם ראשונה שאני מבקש יעוץ אסטרולוגי בחיי. אף פעם לא ייחסתי משמעות לאסטרולוגיה אך בזמן האחרון התחלתי להתעניין ולשים לב גם בתחום זה והוא מאוד מעניין אותי. אני נולדתי בתאריך 1974 3 16 בצפת בסביבות 9:30 -10:00 בבוקר. בשנה האחרונה אני מרגיש שאני תקוע וקשה לי בכמה נושאים בחיי שהכי חשוב הוא נושא הזוגיות ומימוש עצמי שלי בקשר לחיים בכלל. אני רוצה לדעת אם לקשר הזה יש סיכוי להצליח למרות הקשיים ומה ייעודי בחיים מבחינה מקצועית.

תשובה: שלום, א'. המפה שלך מהווה דוגמה לחשיבות ציון הגובה בפנייה אלי. מאחר ולא ציינת את הגובה שלך, אני עונה לך בהסתייגות, כי אין לי אפשרות לדייק בשעת הלידה שלך, המשפיעה מאוד על הבנת המפה.
בכול מקרה, אני רואה כי יצירת הקן הזוגי מהווה ערך רב עבורך, אך הינה קשה לך עד מאוד. ככל הנראה, גדלת עם הורים שלא יכלו להביא לך דוגמה של זוגיות טובה. נשארת עם חסכים לא מבוטלים מהילדות, ואותם אתה כמה להשלים בזוגיות משלך. עלי לבשר לך שזה לא תמיד עובד כך. על מנת שהזוגיות שלך תצליח, עליך לוותר על צרכים מסוימים ולגלות גמישות רבה. הגמישות אינה נמנית על תכונותיך החזקות. בהקשר של הקשר הזוגי במיוחד, הצרכים שלך לעיתים קרובות חזקים כל כך, עד שאינך מסכים להתאים את עצמך לאדם האחר. מימוש הקשר הזוגי מהווה חלק מרכזי מהיעוד שלך בעולם. לא תוכל להרפות מניסיונותיך ליצור זוגיות, אך על מנת להצליח בכך, עליך לעשות עבודה על הצרכים שמפעילים אותך בקשר, ועל הכלים שאתה משתמש בהם בזוגיות. אני ממליצה לך בחום לפנות לתהליך טיפול פסיכולוגי לצורך עיבוד הקשיים הבין אישיים, קידום היכולות למימוש הקשר הזוגי וכסיוע בהתפתחות האישית הכללית שלך. אני מבינה, שאתה נוטה להיות אדם רציונאלי שלא רגיל אולי לסמוך על פסיכולוגים, אך ניראה לי שפנייה לעזרה תהווה סיוע משמעותי בתהליך שעליך לעבור כחלק מהעבודה שלך בעולם הזה. בהצלחה מכל הלב!שאלה של מלי: לפני הכל רציתי רק לומר שהתרגשתי כשקראתי תשובות שלך לאנשים, בגלל הרגישות העומק והרצינות שלך. נולדתי ב 14:30, ר"ג ,07.10.72 גובהי הוא: 1.69. אני מעוניינת להקים משפחה (הנה אמרתי את זה) ואני לא מפסיקה לצאת ולצאת ללא תוצאות, מה יהיה? האם אני אמצא זוגיות רצינית בקרוב? כמו כן האם תוכלי לומר לי בבקשה מה התיקון, יעוד שלי בעולם.

תשובה: שלום, מלי. את יודעת, לפעמים אנו חושקים במשהו כה חזק, שהרצון העז שלנו יוצר מעין מערבולת אנרגטית, החוסמת מימוש של הדבר הנחשק. כדאי שתדעי, שנולדת עם יכולות של מאגיה פראקטית. משמעות הדבר, שיש לך כוחות של השפעה על החומר באמצאות הרוח. אם תלמדי להשתמש במודע בכוחות אלה, ההשפעה הזו תהיה חיובית. מאחר ואת עדיין לא מודעת מספיק ליכולות שלך, את באופן בלתי מודע יוצרת זרם מחשבות אינטנסיבי מידי על זוגיות, אשר גורם לפעולה אנרגטית של דחיית הזוגיות. על פי הבנתי, כעת זה לא הזמן המתאים עבורך לחיפוש הזוגיות, כעת זהו זמן לעבודה עצמית. הרפי מכל חיפוש אקטיבי, וזכרי שכל דבר אמיתי בחייך מגיע בקלות. התבונני אחורה ותראי, שהדברים הנכונים מגיעים אלייך ללא מאבק, ואילו הצורך להילחם עבור הדברים יכול דווקא להוות סימן שסטית מהדרך! ייתכן וירגיע אותך לדעת, שאת לא הולכת להישאר ללא זוגיות, וגם יש לך את כל הנתונים של אימא מעולה. עכשיו, על העבודה העצמית שעליך לעשות לפני שתתחילי בזוגיות של חייך: א'. ללכת ללמוד בקורס כלשהו שמלמד עבודה אנרגטית מודעת. חשוב שהלימוד לא יהיה תיאורטי, אלא פראקטי, כמו הילינג, פתיחה בקלפי טארוט, יצירת מציאות וכוח המחשבה וכדומה (תוכלי להתייעץ איתי אם תתלבטי). הדבר אמור לעזור לך להתחיל לנווט את האנרגיות הספוראדיות שאת מייצרת בפרט כשאת רוצה במשהו. זה לא רק מהווה מחסום ביצירת הזוגיות, זוהי הפרעה לא קטנה בקיום הקשר. ב'. תקדם אותך מאוד עבודה על איזון בין אנרגיה גברית אקטיבית לאנרגיה נשית קולטת ומושפעת. בדקי אפשרות להשתתפות באחת מסדנאות הטאנטרה. לגבי יעודך: אין זו שאלה שמתאימה לכמה שורות תשובה באתר, אך הוא ללא ספק קשור ליכולת להרפות ולסמוך. שיהיה הרבה טוב!שאלה של א': אני בן 32 עוד מעט נולדתי ב02/09/1974 בשעה 21:00 בבית חולים סורוקה באר שבע גובהי הוא 180 תראי אני שואל אותך במיוחד על זוגיות לא הולך לי עם בחורות פשוט לא מצליח לי האים את רואה איזה אור בקצה המנהרה האים את רואה נשואים במפת הלידה שלי?

תשובה:
מזל טוב ליום הולדתך הקרב! שתהיה לך שנה של טוב! עכשיו לשאלתך: אני באמת רואה שיש לך נתונים של גבר שעלול להשאר רווק מושבע. יחד עם זאת, אני מזהה רצון רב ליצור זוגיות ובית. יש הרבה דקויות במצב זה, אך אציין רק ראשי פרקים, בהתאם למה שתשובה באתר מאפשרת. א. אתה נמצא בבלבול לגבי תפקידך כגבר מול נשים ולגבי תפקיד האישה בחייך. עלך לעשות סדר בנושא, ובפרט להבין: מתי אתה מתנהג כידיד, ומתי המגע שלך עם אישה מתחיל לקבל צבע רומנטי. ב. אתה נמשך ל"נסיכות" שאין להן סיכוי להפוך לבת הזוג לה אתה זקוק. לעומת זאת, אתה שומר על יחסים של ידידות בלבד עם הנשים שמחפשות את קרבתך. ג. וזה הכי חשוב: יש משהו שאתה סוחב איתך בתחום המיני מהילדות, או אף מהחיים הקודמים. אתה נוטה לחשוב שהעניין הזה לא חשוב כל כך, אך בפועל הוא משפיע על כל יחסיך עם המין השני. אני ממליצה לך בחום לפנות לעזרה בתחום המיני, עדיף אצל מטפל זוגי ומיני מוסמך. בנוסף, אני רואה את הפוטנציאל הרב שלך בלימוד הרוחני. אם תתלבש ברצינות שמאפיינת אותך, על לימוד תורה רוחנית כלשהי, זה, בצורה עקיפה, יקדם אותך גם בנושא הזוגיות. כל מה שאוכל להוסיף לתשובתי, ראוי שייעלה בפגישה אישית. כל טוב.שאלה של גלית: נולדתי בעפולה בתאריך 12.1.87 בשעה 6 לפנות בוקר וגובהי 1.76 בשנתיים האחרונות אני עוסקת בצורה מלאה בעבודה עם ילדים.לאחרונה עולה בי הרגשה שהיעוד שלי מבחינה מקצועית הוא טיפול בבני אדם בצורה כלשהי, ורציתי לדעת מה דעתך ודעת המפה האסטרולוגית שלי בנושא. כמו כן נכנסתי למערכת יחסים מאד משמעותית מבחינתי שמבוססת על חברות עמוקה ורציתי לשאול האם אכן צפוי לי עתיד וצמיחה משותפת עם אותו אדם.

תשובה:
שלום, גלית., את בהחלט חשה נכון את ייעודך המקצועי. לדעתי, מתאים לך מאוד לעבוד בתפר בין תחום ההוראה לבין תחום הטיפול. בעיניי, מתאים שעבודתך תכלול מגע עם ילדים. את יכולה לבחור בחינוך המיוחד או בייעוץ החינוכי. עבודה במוסדות סגורים, כולל בית חולים פסיכיאטרי, יכולה למלא מאוד את הצורך שלך להעניק ולטפל. עם זאת, אציין שהכי חשוב שתקשיבי לדבר ליבך. האינטואיציות המולדות שלך חזקות, סמכי על הקול הפנימי. לגבי הזוגיות הנוכחית: ללא פרטים על בן זוגך או תאריך תחילת הקשר לא ניתן לענות על שאלתך. שיהיה המשך פורע.


שאלה של ר': נולדתי ב19.3.1980 בשעה 11:08 בבוקר בירושלים וגובהי הוא 1.79 - כיוון הלב שלי הוא עבודה טיפולית עם אנשים שתשלב תאוריות מעשיות ורפואה משלימה, האם אני בדרך הנכונה להגשמה? בן זוגי הנוכחי נולד ב16.07.1972  

בשעה 01:00  לפנות בוקר בקרית שמונה. גובהו 1.71, האם איתו אבנה את משפחתי?

תשובה: שלום לך, אני יכולה לבשר לך שאת מעולה בעבודה עם קבוצות אנשים. אם את חושבת על הכיוון הטיפולי, אני ממליצה בחום שתפני ללמוד בקורס להנחיית קבוצות. זהו תחום שתוכלי לפרוח בו: גם לתרום לאנשים, וגם ליהנות מאוד. כלים של הנחיית קבוצות יכולים לשמש אותך בעבודה עם קבוצות מכל סוג ובכל שיטה של עזרה שתרצי להעניק. חשוב לי לציין, ללא קשר למה ששאלת אותי, שעלייך לאזן את היחס שלך לכסף. את עלולה להיזרק מהתעלמות מחשיבות החומר אל ייחס חמדני ולא משחרר לסוגיה זאת. בדקי מה את יכולה לשפר ביחס לעניין.

לגבי הקשר עם בן זוגך: אינני מגידה עתידות, ולא אוכל לענות על השאלה אם תתחתנו. אם זאת, אני רואה שהשמש שלו נמצא במזל סרטן, ומזל האופק שלך גם הוא סרטן, מה שמצביע על הבנה בסיסית טובה ביניכם. הנושא של התמודדות עם החומר מעסיק גם אותו, מה שאומר שכל מה שקשור לפרנסה ורכוש יכול להוות עבורכם, כזוג, שדה לעבודה פנימית. נראה לי, שבן זוגך תופס אישה כמוך כמתאימה לו בחיים. מסגרת רשמית לזוגיות מהווה ערך עבורו ויכולה להעניק לו ביטחון רב. אני מאחלת לשניכם שהעניינים יסתדרו לטובה עליונה של כל המעורבים בדבר.

בקשר לשאלתך שבקשת שלא לפרסם, אין לי אפשרות לענות. תודה.