המלצות

המלצות נוספות

רשימת תפוצה
מעוניינים לקבל עדכונים על קבוצות לימוד ופעילויות חדשות ועל מאמרים שזה עתה נכתבו?

השאירו מייל

שתף את חבריך

Bookmark and Share

הזן את תאריך הלידה שלך וקבל מידע על השיעור הרוחני שבחייך:
\

מסיבת רווקות

מארגנים מסיבת רווקות או חגיגת יום ההולדת?
ימי הולדת ומסיבות רווקות מסמלים שלב מעבר בחיים. אנו נהיים בוגרים בשנה נוספת או עוברים שינוי במעמד האישי בין היותנו רווקים לנשואים. בימי קדם היה מקובל לציין שלבי מעבר על ידי טקסים שבתיים, המאפשרים לבני הקהילה לתמוך באדם העולה מדרגה בחייו. המסיבות של היום מהוות שרידים של  אותם טקסים שבתיים.


לפעמים אנו מרגישים צורך להחזיר משמעות ועומק לאירוע חברתי שלנו – כך שבנוסף לריקודים ולאוכל, האורכים וחתן השמחה יישארו עם זיכרון של משהו מיוחד הקשור ליום הזה.


אסטרולוגיה יכולה להעניק למפגש חברתי מסוג זה משמעות מיוחדת. שלבי מעבר מתאימים במיוחד להתייעצות עם כוכבים. זה זמן טוב להתבונן לרגע בחיינו ולשאול מה היה ומה יהיה.
לא נכון לחשוב ששאלות המשמעות חייבות להישאל באווירה כבדה ורצינית. הכוכבים אוהבים לצחוק, ומגע בכוכבים מתאים מאוד לאווירת השמחה!


אם כן, ניתן ליצור במהלך המסיבה עצירה לשיחה עם כוכבים. יש אופציה לעשות זאת בצורת מעגל נשים/ חברים, או כמפגש אישי של כל משתתף עם אסטרולוגית בחדר צדדי. אפשר לשלב הפעלה חברתית ושימוש בקלפים או הרצאה.


במהלך ההפעלה, קבוצת החברים מתחילה להרגיש ליכוד וקרבה מיוחדת. האנשים שלא מכירים טוב אחד את השני, מגלים תחומי עניין משותפים ושייכות למעגל החוגגים. חתן השמחה מקבל מקום ויחס מצד החברים ומצד האסטרולוגית.

 

במהלך המפגש כל משתתף יכול לקבל תשובה לשאלה אחת.  בנוסף, ניתן להזמין לבעל השמחה את המפה האסטרולוגית שלו מודפסת וקרוחה בצורת הספרון.

להזמין יעוץ? לשתף? להתלבט?
050-7535399
תל אביב
lea.astro.lea@gmail.com
או לחילופין, צרו קשר ישירות דרך האתר.

^ לראש העמוד